سوالات متداول

ایجاد شبکه تخصصی تلویزیونی جهت معرفی جاذبه های گردشگری کشورمان و اختصاص دادن برنامه هایی جهت معرفی اماکن گردشگری، اقتصادی و تجاری و همچنین پخش زنده توانمندی های اقتصادی ایران در حوزه گردشگری، می تواند به عنوان یکی از بهترین فرصت های بازاریابی جهت ورود گردشگران به کشورمان باشد. با توجه به این که هیچ رسانه دیگری توانایی برقراری ارتباط با کیفیت و زنده با مخاطب را به اندازه تلویزیون ندارد، راه ‌اندازی یک شبکه گردشگری بین المللی جهت معرفی جاذبه های کشورمان به طور عام و یک شبکه تلویزیونی ویژه گردشگری به طور خاص می تواند باعث تحول در زمینه ورود گردشگران به داخل کشور شود.

بیانیه هدف تلویزیون گردشگری ایران
تلویزیون گردشگری ایران با هدف آنالیز و بررسی وضعیت برند شرکت ها و سازمان ها در حوزه گردشگری و ارائه راهکار برای توسعه متوازن و اصولی برندهای اسلامی و ایرانی به صورت واقعی و قابلیت اندازه گیری نتیجه با بهره گیری از جدیدترین متدها و تازه های برندینگ در جهان به صورت کاملا کاربردی، مشاوری امین و حرفه ای برای مدیران و صاحبان برندهای اسلامی و ایرانی در حوزه گردشگری در بازه زمانی مشخص و دوره های خاص توسعه برند باشد.

توضیحات کامل در صفحه واحد تولید برنامه قابل مشاهده است و اگر باز هم سوال داشتید با شماره 09130933409(واحد تولید برنامه) تماس حاصل فرمایید.

ضوابط تولید پیام های بازرگانی رادیو و تلویزیون گردشگری ایران در صفحه ضوابط و مقررات قابل مشاهده است و اگر باز هم سوال داشتید با شماره 09130933409 (واحد تولید برنامه) تماس حاصل فرمایید.

فرم پیشنهادات در صفحه ارتباط با ما قابل دسترسی است.