درباره تلویزیون گردشگری

معرفی:

ایجاد شبکه تخصصی تلویزیونی جهت معرفی جاذبه های گردشگری کشورمان و اختصاص دادن برنامه هایی جهت معرفی اماکن گردشگری، اقتصادی و تجاری و همچنین معرفی و انتشار توانمندی های اقتصادی ایران در حوزه گردشگری، می تواند به عنوان یکی از بهترین فرصت های بازاریابی جهت ورود گردشگران به کشورمان باشد. با توجه به این که هیچ رسانه دیگری توانایی برقراری ارتباط با کیفیت و زنده با مخاطب را به اندازه تلویزیون ندارد، راه ‌اندازی یک گروه رسانه ای گردشگری بین المللی جهت معرفی جاذبه های کشورمان به طور عام و یک شبکه تلویزیونی ویژه گردشگری به طور خاص می تواند باعث تحول در زمینه ورود گردشگران به داخل کشور شود.

ماموریت تلویزیون گردشگری ایران : ماموریت اصلی این شبکه ایجاد و ارتقاء زیرساخت های گردشگری، افزایش پتانسیل های موجود گردشگری در ایران و معرفی آن به عنوان یکی از ده هدف برتر گردشگری در جهان است.

 

آرمان سازمانی تلویزیون گردشگری ایران : آرمان سازمانی تلویزیون گردشگری ایران شناساندن ایران به عنوان کشوری امن و با فرهنگ غنی، مبارزه با پروژه ایران هراسی در جهان، با توجه به فرا رسیدن دوران شکوفائی گردشگری در ایران و استقبال بازرگانان اروپایی از افزایش سطح تجارت و گردشگری با ایران است.

 

ارزشهای تلویزیون گردشگری ایران : این شبکه به دنبال ایجاد زیرساخت های ارتباطات سالم و شفاف برای معرفی خدمات و کالاهای ایرانی در جهان با حفظ حریم و مالکیت معنوی برندهای گردشگری ایران در سطح جهان است.

 

ارزشهای اخلاقی تلویزیون گردشگری ایران : ایجاد الگوی برند اسلامی در جهان که بر پایه تعالیم دینی و اسلامی استوار شده و صداقت در گفتار و اعمال خود را سرلوحه بازاریابی و برندینگ خود قرار داده است و از حقه های کثیف و نیرنگ های معمول مورد استفاده برندهای بزرگ دنیا استفاده نمی کند.

 

ارزشهای کسب کار تلویزیون گردشگری ایران : برندینگ با حفظ ارزش های کسب یکی از مفاهیمی است که بزرگان کسب و کار در جهان به آن اهمیت زیادی داده و به آن پایبندند. لیکن ارزش های اخلاقی و حفظ آن زمینه و پایه ارزش های کسب و کار هستند که بسیاری از برندهای مطرح جهان به دلیل عدم التزام واقعی به ارزش های اخلاقی در زمینه عمل به ارزش های کسب و کار نیز از سطح بالائی برخوردار نیستند.

شبکه تلویزیونی گردشگری در پی احیا و تقویت برندهای اسلامی و ایرانی در سطح جهان و جایگزینی ارزش های انسانی و ایرانی با ادبیات موجود در جهان است.

 

اهداف استراتژیک تلویزیون گردشگری ایران : اهداف استراتژیک شبکه گردشگری ایجاد رویکرد جدید در ادبیات گردشگری ایران و تبدیل برندهای گردشگری ایرانی به سطح اول برندهای مطرح جهانی در پنج سال آینده است.

 

اهداف عملیاتی تلویزیون گردشگری ایران : شبکه گردشگری در فاز اول به بررسی وضع موجود گردشگری ایران پرداخته و آنالیزی دقیق از وضعیت خدمات و کالاهای ایرانی در حوزه گردشگری از نظر اعتبار و مقبولیت جهانی را بدست می آورد.

در فاز دوم در صورت تمایل مدیران مجموعه های گردشگری پلن پیشنهادی شامل فاز بندی مراحل اجرائی برندینگ مجموعه و شرح مختصر مراحل اجرائی انجام می پذیرد.

در فاز سوم اجرای بند به بند مراحل اجرائی پروژه برندینگ برای تعالی شرکت ها در حوزه تبلیغات بین المللی و برندینگ برنامه ریزی و اجرا می گردد.

 

بیانیه هدف

تلویزیون گردشگری ایران با هدف آنالیز و بررسی وضعیت برند شرکت ها و سازمان ها در حوزه گردشگری و ارائه راهکار برای توسعه متوازن و اصولی برندهای اسلامی و ایرانی به صورت واقعی و قابلیت اندازه گیری نتیجه با بهره گیری از جدیدترین متدها و تازه های برندینگ در جهان  به صورت کاملا کاربردی، مشاوری امین و حرفه ای برای مدیران و صاحبان برندهای اسلامی و ایرانی در حوزه گردشگری در بازه زمانی مشخص و دوره های خاص توسعه باشد.

 

سرویس های خبری واحد تولید خبر تلویزیون گردشگری

سرویس ادارات کل استان ها

سرویس بین الملل

سرویس فرهنگی، هنری و ورزشی

سرویس اقتصادی

سرویس اجتماعی و علمی

سرویس ماتریس انواع گردشگری

سرویس خبرنگاران افتخاری و شهروندی

تیم ما

تلویزیون گردشگری
shirani

زهرا شیرانی

خبرنگار
aa2a

سید مهدی حسینی

مدیریت
Hayatbakhsh2

سجاد حیات بخش

شورای برنامه ریزی
Torkan

خانم ترکان

خبرنگار حوزه غذا
sdadsad

ستار کیان پور

شورای برنامه ریزی
mehrchian

محمد مهرچیان

شورای برنامه ریزی